wtorek, 28 marca 2017

Wielkanocna wymiana


Zbliża się Wielkanoc, a któż nie lubi niespodzianek... Zapraszam Was kochani do wymiany zakładek. Zabawa trwa zarówno na blogu, jak i na Facebooku. Chętne osoby proszę o zgłaszanie się w komentarzach pod tym postem lub pod postem na Facebooku. Spośród zgłoszeń wylosuję pary, które między sobą wymienią się zakładkami (jeśli ktoś ma ochotę, można dorzucić jakiś drobiazg np. czekoladkę). Jedna osoba wysyła drugiej osobie jedną zakładkę (można też wysłać więcej zakładek). Fajnie by było, gdyby zakładka była zrobiona własnoręcznie, ale to nie warunek.

Zgłaszać można się do 03.04. Proszę o przesłanie adresu na e-mail projekt_zabawa@onet.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Będzie mi miło, jeśli podlinkujecie i udostępnicie grafikę.

10 komentarzy:

 1. Świetny pomysł, zgłosiłabym się ale nie wiem czy podołam z czasem. Bo to niespodzianka na święta rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zgłaszać można się do 03.04, wylosuję pary i podam adresy. Fajnie by było jakby przesyłki dotarły przed świętami, ale to nie jest wymagane, liczy się dobra zabawa. Zapraszam, bo na prawdę warto, a przy okazji można poznać kogoś nowego.

   Usuń
  2. Pani Agnieszko czy dołączy Pani do zabawy?

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie dziękuję. Jak na razie bardzo słaby odzew. :-(

   Usuń
 3. Świetny pomysł :-) Powodzonka :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że późno natrafiłam, bo lubię niespodzianki, a na zakładki się ostatnio "zafiksowałam" ;) Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy będzie jeszcze wymiana zakładek, bo był trochę słaby odzew, ale na pewno pojawią się jakieś konkursy. Zapraszam do udziału.

   Usuń
 5. Właśnie na facebooku jeszcze jedna Pani zgłosiła chęć udziału. Mogę Panie wymienić adresami. Pani Kasiu poproszę o przesłanie adresu na Fb lub na e-mail zacisze.lenki@vp.pl

  OdpowiedzUsuń