sobota, 22 października 2016

Zapowiedzi wydawnicze - Wydawnictwo Psychoskok

Zapraszam Was na mały przegląd zapowiedzi wydawniczych z Wydawnictwa Psychoskok.


Autor: Zofia Ostrach
Tytuł: "Co oczy widzą i co serce czuje"
Kategoria: Poezja
ISBN: 978-83-7900-624-3
Oprawa: Miękka
Format: 140 x 200 mm
Ilość stron: 102
Cena: 18,00 zł
Data premiery: 27.10.2016

Tytuł tomiku poetyckiego „Co oczy widzą i co serce czuje”, doskonale prezentuje jego zawartość. Wewnątrz zgromadzono bowiem utwory odnoszące się do znanej nam wszystkim codzienności. Tuż obok wierszy wychwalających piękno i radość życia, uwznioślających znaczenie miłości, wywołujących uśmiech na twarzy, znajdziemy utwory przepełnione nostalgią, odnoszące się do tematów trudnych i bolesnych.Różnorodność wierszy zebranych w tomiku stanowi gwarancję, że każdy miłośnik poezji znajdzie w nim coś dla siebie.


Autor: Tadeusz Grubecki
Tytuł: "ZOO"
Kategoria: Literatura dla dzieci
ISBN: 978-83-7900-632-8
Oprawa: Miękka
Format: 140 x 200 mm
Ilość stron: 44
Cena: 19,90 zł
Data premiery: 28.10.2016

Bajeczka wierszowana, która zabiera dzieci w przepiękną podróż do świata zoologicznego. Maluchy mają okazję poznać zwierzęta, które nie występują w naszym klimacie, a są to między innymi: papugi, nosorożce, żyrafy, wielbłądy. Wiele ciekawostek o egzotycznych zwierzątkach i kolorowe ilustracje spowodują, że dzieci zobaczą różnice pomiędzy naszymi „polskimi”, a tymi z innych kontynentów. Prosty, lekki i humorystyczny język sprawi, że dzieci będą oczarowane i zafascynowane opowiastką. Forma rymowana natomiast sprawi, że najmłodsi czytelnicy będą zachęceni do odkrywania kolejnych gatunków i zgłębiania tajemniczego świata natury.


Autor:  Marek Pietrachowicz
Tytuł: "Gwiezdna twierdza"
Kategoria: Fantasy
ISBN: 978-83-7900-630-4
Oprawa: Miękka
Format: 140 x 200 mm
Ilość stron: 179
Cena: 28,90 zł
Data premiery: 4.11.2016

„Gwiezdna Twierdza” Marka Pietrachowicza to kontynuacja „Mądrości Wiedźmy”, powieści z kategorii fantasy.
Raiana, jako władczyni swego klanu, ma sporo obowiązków na głowie, ale szeroki świat nie pozwoli jej na długo o sobie zapomnieć. Jest zmuszona ponownie wziąć udział w doniosłych wydarzeniach, mających wpływ na losy Krain Jasnego Słońca.
To już druga wielka wyprawa młodej i zaradnej czarownicy Raiany po szerokim świecie – i znów bez jej zgody. Zawierucha wojenna dociera do jej kraju, Cormaen, i wiedźma zostaje przez nią rozdzielona od swego męża. Kierowana radami zjaw z Zaświatów oraz ścigana przez potężnych nieprzyjaciół, powoli odkrywa otchłanną, ponurą tajemnicę, kryjącą się za działaniami ich wrogów. Oto, bez cienia przesady, ponownie ważą się losy wszystkich wolnych krajów. 

Wydawnictwo Psychoskok ma bardzo zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do różnych czytelników. Zachęcam do zajrzenia na stronę: http://wydawnictwopsychoskok.pl/ksiazki

1 komentarz: