środa, 7 września 2016

Druga szansa - Karen Kingsbury

Autor: Karen Kingsbury
Tytuł: Druga szansa
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 440
Format: 13,0 x 20,5 cm
ISBN: 978-83-7797-467-4

Świetna książka. Początek trudny, obawiałam się, że powieść nie będzie w moim klimacie, ale się myliłam. Dalsza część wciąga, nie można się oderwać od książki.

Wspaniała powieść o mężczyźnie realizującym swoje marzenie, nie ważne jaką drogą i niezważającym na to, jaką cenę za to płaci. Tyler Ames traci karierę i co za tym idzie traci wszystko. Zostaje bez żadnych perspektyw, z dużą kontuzją i brakiem środków na operację. Nad wszystkimi zdarzeniami czuwa Anielski Patrol, dzięki któremu główny bohater doświadcza serii cudów. Momentami książka wzrusza aż do łez i skłania do zastanowienia się nad własnym życiem. Nieraz nie uświadamiamy sobie i nie doceniamy ogromu otrzymanych łask i małych cudów dziejących się wokół nas, nie dostrzegamy aniołów i nie cenimy Bożej pomocy. Czasem dostajemy, tak jak Tyler Ames, drugą szansę, która odmieni nasze życie i która jest początkiem czegoś nowego, czegoś lepszego...
Pod koniec książki Karen Kingsbury pisze do czytelników w formie listu, jest to bardzo miłe. Autorka opisuje jak powstała książka. List kończy się zaproszeniem do przeczytania kolejnej książki z serii.  Zdecydowanie polecam i już nie mogę się doczekać kolejnej książki z serii Anielski Patrol.

Link do wydawnictwa: http://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/literatura-powiesci/druga-szansa-p-10631

Za możliwość przeczytania książki dziękuję WydawnictwuBrak komentarzy:

Prześlij komentarz