sobota, 29 kwietnia 2023

Pascha 2022-2023 - kwiecień

Witajcie kochani.

Bardzo dziękuję Wam za słowa wsparcia i życzenia zdrowia.

Mija kolejny tydzień, a ja dalej zasmarkana. Wizyty u specjalistów przyniosły złe wieści. 

Dużo zadziało się u nas związanego z przyszłością, miało coś być, wyszło coś innego. Mnóstwo stresu zaowocowało jeszcze większymi problemami ze snem, a u mamy wróciły częste napady migotania przedsionków, a nawet trzepotania. Nie ma dnia żeby mama nie miała albo wysokiego ciśnienia, albo wysokiego pulsu, albo migotania, a najgorsza jest kumulacja wszystkiego. Czasami na izbie przyjęć w szpitalu spędzamy ponad 5 godzin, o różnych porach dnia i nocy. Mama potrzebuje coraz więcej atencji i czasami pomocy w podstawowych czynnościach. Nie żalę się, piszę to po to, by wiedzieliście co się u mnie dzieje.

Zaglądam na Wasze blogi z opóźnieniem i lepiej nie będzie. Czasami tylko czytam, bo brak sił na komentowanie. 

Z pracami ogrodowymi jestem daleko w tyle. W ogóle nie powinnam się tym zajmować ze względu na zdrowie, ale nie umiem odpuścić. Wszystko się zmienia u nas jak w kalejdoskopie. Prawie codziennie pracuję ponad swoje siły, mój wybór. Może powoli będę musiała szukać pomocy u innych, obcych osób. Jest to trudne. Rozpisałam się, ale miało być o czymś innym. 

Przychodzę dziś z ostatnią karteczką na zabawę u Małgosi.


Na zakończenie zabawy kolaż wszystkich prac:


Pozdrawiam milutko. - Lenka

16 komentarzy:

 1. Ładna ta kartka. Życzę Wam obu dużo zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo zdrowia dla Was kochane. Karteczki śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy w domu panuje choroba, wszystko trzeba jej podporządkować. Nie przejmuj się więc, gdy czasu brakuje.
  Bardzo Ci dziękuję za kartkę i życzę Wam obu poprawy zdrowia. :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze to zadbać o zdrowie wszystkich członków rodziny i wspierać się w tych działaniach nawzajem. Niestety nie zawsze wszystko wychodzi tak jakbyśmy chcieli, ale najważniejsze jest, że po każdej burzy wychodzi słońce. Żeby u Ciebie to słońce wyszło jak najszybciej. Duo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 5. Karteczka przepiekna <3 Tobie oraz twojej mamie zycze duzo sily i zdrowia <3 <3 <3 ciskam mocno i wysylam mnostwo pozytywnej energii <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że w końcu się u Ciebie poprawi. Będę trzymać kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Tak trudno jest cokolwiek robić jak ono szwankuje. Przesyłam dobre myśli, zaświeci dobre słoneczko dla Was.

  OdpowiedzUsuń
 8. Och, Lenko! Choroby dołują strasznie i osłabiają fizycznie, więc podziwiam, że i tak znajdujesz siły na swoje aktywności.
  Zdrowia dla Ciebie i Mamy, kochana!

  OdpowiedzUsuń
 9. Urocza kartka wielkanocna. Śliczne prace zostały przez Ciebie zrobione w ramach zabawy.
  Dużo zdrowia życzę.
  Dziękuję za super przesyłkę w ramach "Zabawy z niespodzianką" .
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę jak najlepszego samopoczucia i sił, by realizować swoje pasje. Wiem, że choroba utrudnia wiele zadań, ale grunt, to się jej nie poddawać :) Tworzysz piękne małe dzieła :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczna karteczka! Lenko, dużo zdrowia życzę Tobie i Twojej mamie! ❤️Bądźcie silne i walczcie, tak jak do tej pory. Ściskam Cię serdecznie i dziękuję za przecudowną nagrodę w Twojej zabawie, niedługo wszystko pokażę na blogu!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wiele pięknych kartek wykonałaś na zabawę. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękna, optymistyczna karteczka w kurczaczkowych żółtościach! Ogromnie Wam współczuję problemów ze zdrowiem, oby jednak dało się zagasić te najpoważniejsze "pożary"...Niech wiosna doda Wam sił, może odejście zimowej szarugi poprawi Wam przynajmniej nastroje. Mocno, mocno ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 14. Współczuję bardzo. Trudny to czas.

  OdpowiedzUsuń