wtorek, 1 września 2020

Cztery lata blogowania

 Witam u progu wrzesień, a myślami sięgam wstecz. Nie do wiary, że minęły cztery lata bycia w blogosferze. Dni lepsze, dni gorsze, ale zawsze z Waszą obecnością. Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają, a szczególnie cieszą mnie zostawione komentarze. Dziękuję za każde dobre słowo i za otuchę w gorszych chwilach. Po czterech latach statystyki prezentują się następująco:

334 wpisy na blogu

202 osoby obserwują blog, a jeszcze są osoby, które zaglądają zostawiając ślad lub pozostając anonimowe.

Dziękuję za wszystko i częstuję Was wirtualnym tortem.


Nie wypada, by zostawić Was tak bez niespodzianki. Przygotowuję co prawda inne "ciasteczka". Trzeba będzie na nie poczekać, bo biorę je na warsztat po zakończeniu rozdania.
Jako, że liczba obserwatorów przekroczyła niedawno liczbę 200 to pierwszą nagrodą jest skrzyneczka z motywem, który wybierze wylosowana osoba.  Z okazji blogowej rocznicy przygotuję dwie niespodzianki: skrzyneczkę z motywem lalkowym (poniżej uchylę rąbka tajemnicy) i drugą paczuszkę - zupełna niespodzianka. Zabawa trwa do 07.09.2020 r.Nie ma żadnego banerka. W komentarzu proszę wpisać cyfrę (1, 2, 3), w którym losowaniu chcecie wziąć udział. Nie ma ograniczeń, można brać udział we wszystkich losowaniach lub jednym, wybranym, albo w dwóch. Po cichutku marzę, by znaleźli się chętni... Zapraszam serdecznie do zabawy.

Ściskam Was serdecznie i jeszcze raz z całego serca dziękuję za wszystko. - Lenka

69 komentarzy:

 1. Lenka, ja tylko wpadłam z Gratulacjami ... cztery lata to szmat czasu. Ostatnio rzadko gdziekolwiek wpadam (poprawy nie obiecuję, bo nie wiem co mnie jutro czeka). Tobie życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga, życzę Ci wiernych Przyjaciół, którzy przychodzą z dobrym słowem ... no i tego co motywuje do prowadzenia bloga - wspaniałej twórczości, chęci podzielenia się ze swoimi przemyśleniami, radościami i smutkami. Lenko, tak trzymaj :)
  Pozdrawiam serdecznie, mocno ściskam .....

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałych kolejnych lat blogowania, pełnych w pomysły i oczywiście jak najwięcej weny twórczej :) 1-2-3 niech los zadecyduje -bawię się ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) na kolejne lata życzę wielu czytelników, oraz mnóstwa pomysłów na nowe prace, z chęcią zapisze się na wszystkie losowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, to piękna rocznica. :) Wiele blogerek i blogerów zaczyna pisać, a po krótkim czasie zostawia wszystko. Wytrwałość i to w dobrym stylu to piękna cecha. A gdy jeszcze wszystko okraszone jest ślicznym rękodziełem, nic tylko czytać i podziwiać. Życzę Ci kolejnych lat w blogosferze i twórczej społeczności!
  Ponieważ nie jestem stałą komentatorką na Twoim blogu, z dużą dozą nieśmiałości, ale jednak, chętnie wezmę udział w losowaniu. :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję blogowej rocznicy i życzę kolejnych udanych lat blogowania :-). Chciałabym zapisać się na 3 losowania. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana Madziu - serdecznie Ci gratuluję 4 rocznicy. To były bardzo kreatywne lata i pokazałaś nam wiele swoich pięknych prac. Muszę też stwierdzić, że wspaniale wzbogaciłaś swój warsztat. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami przez kolejne lata:)
  Kusisz prezentami więc i ja spróbuję szczęścia - wybieram losowanie 3 z niespodzianką. Ściskam Cię mocno!

  OdpowiedzUsuń
 7. Okazja i torcik jak się patrzy, gratulacje przyjmij i życzenia, oby weny nie zabrakło, a przyjaźni blogowych przybywało!

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się Madziu ze jesteś z nami, że mogłam Cię poznać. Gratuluję czwartej rocznicy i życzę wielu następnych.
  Z wielką ochotą zapisuje się na 1 i 3 losowanie.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje Ci Madziu 4 lat w blogowej rodzinie- to już pokaźny staż :) Dobrze, ze jesteś :) z przyjemnością zapisuje się na losowanie 1 i 2 :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję wspaniałej rocznicy kochana i życzę jeszcze wielu lat blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Lenka, gratuluję! Życzę jeszcze wielu, wielu lat w blogowym świecie:)
  Bardzo chętnie zgłaszam się do zabawy i nieskromnie napiszę, że chce wziąć udział we wszystkich losowaniach:)
  Buziole w oba poliki - cmok, cmok:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego co najlepsze :) Zleciało, prawda? Dziękuję za torcik :)
  Ściskam Cię bardzo serdecznie i wiem, że twoje niespodzianki są fantastyczne i życzę aby trafiły w gusta losujących :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Lenko, nie wierzę, że już tyle lat! Wspaniała sprawa.Serdecznie Ci gratuluję i życzę kolejnych pomysłów i ich realizacji, a Tobie zdrowia i wszystkiego, co dobre i piękne. A po śliczności ustawiam się we wszystkich kolejkach:-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ogromne gratulacje! Zapisuję się na 3 losowania 😁

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję 4 latek! To już niezły dorobek :) Życzę kolejnych rocznic i mnóstwa weny! Z chęcią zapiszę się na losowanie nagrody nr 3. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 16. 4 latka to piękna rocznica 🎉🎂🥂
  Lenko życzę Ci kolejnych 4,8,16...itp.lat blogowania!😊
  Nieustającej weny twórczej, wielu przemiłych komentarz i mnóstwa przesympatycznych obserwatorów:)))
  Serdecznie gratuluję i nieśmiało zapisuje się na 1,2,3 losowania.
  Pozdrowionka ślę 😊🌷

  OdpowiedzUsuń
 17. Mi w tym roku stuknie 9 :)
  Życzę Ci wieluuu lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratuluję 4 lat i życzę wielu następnych :)
  U mnie to już ponad 6 lat i muszę przyznać, że odkrywam uroki blogowania na nowo :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 19. Najserdeczniej Ci gratuluję tych CZTERECH LAT.
  I życzę następnych - równie interesujących.

  Najserdeczniej Cię pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 20. Blogowanie wciąga :) To miła odskocznia jak dla mnie. Gratuluję i życzę dalszych owocnych lat blogowania :)
  Chętnie wezmę udział w losowaniu, ale mieszkam w Anglii, więc jeśli to kłopot to proszę mnie nie brać pod uwagę :) Wybieram numerek 3 ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Odniosłaś wielki sukces Lenko! Serdecznie Ci gratuluję! Życzę dalszej weny twórczej i wspaniałych Czytelników :) Pozdrawiam najserdeczniej, Pola

  OdpowiedzUsuń
 22. Gratulacje!!! Życzę z całego serca, by Twój blog rozwijał się w najlepsze i przynosił Ci dużo, dużo radości. Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 23. Gratuluję wytrwałości i życzę dalszych pomysłów, wspaniałych inspiracji, oczywiście dużo zdrowia i energii. Ja zapisuję się na wszytkie losowania, bo nie wiem na który się zdecydować :) Niech zadziała los. :)

  OdpowiedzUsuń
 24. gratulacje, kolejnych czterech owocnych lat życzę:-) 3 :-)

  OdpowiedzUsuń
 25. Gratuluję tylu lat w blogsferze. Cieszę się, że jesteś tutaj, ja z Tobą, a Ty ze mną. :)Oczywiście, że biorę udział i to we wszystkich losowaniach. hihihih Nie jestem pazerna, ale no większe szanse mam. :D Naprawdę cieszę się, że jesteś. :))) <3

  OdpowiedzUsuń
 26. Sto lat blogowania :))) Ja już ponad 7 latek, czas pędzi :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Thank you for sharing this wonderful post keep your awesome work
  I have many hobbies. I love to travel and read. But my favorite hobby is cooking. Let me tell you why! First, I'll tell you a little bit about why I started cooking. Secondly, I'll give you some information about what I like to cook. Third, I will say how I use the Fooddy for cooking.

  When I started cooking, I was 10 years old. My mom wants me to be a chef. She has always believed that girls have to make different types of food, because one day they will get married. In my country, it is normal for girls not to cook. I feel lucky because I can cook many dishes. Now that I cook some of the dishes my children and husband love, I become happy and proud of my mother and myself. fooddy blog Please share if you love me.

  OdpowiedzUsuń
 28. Życzę Ci jeszcze wielu lat blogowania i wytrwałości oraz weny, aby Cię nigdy nie opuszczała! 100 lat!

  OdpowiedzUsuń
 29. Kochana, gratuluję pięknej rocznicy i zapisuję się na wszystkie trzy losowania - a co:)
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 30. Gratuluję rocznicy, ciekawych postów i licznychi obserwatorów. Życzę Ci dalszego rozwoju i dziękuję za fajną zabawę. Oczywiście też chcę się do niej dołączyć , ale oddaje się losowi, niech sam zdecyduje.
  Pozdrawiam Cię cieplutko.:)

  OdpowiedzUsuń
 31. Brawo! Gratulacje!Choćby nie wiem co- nie odpuszczaj!I jeśli mogę, to się zapiszę na trzecie losowanie- ostatnio lubię niespodzianki:-D Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 32. Lenko kochana, gratuluję tak pięknych urodzin i życzę wielu kolejnych! Ciesze się bardzo, że jesteś w blogowym świecie! Zawsze znajdziesz kilka miłych słów dla każdego, jesteś życzliwa, a ja dodatkowo raduje się, że kochasz lalki, przez co jesteś moją lalkową, bratnią duszą :)). Bardzo chętnie zapisuję się na Twoje Candy i nieśmiało marzę o skrzyneczce z motywem lalkowym :)). Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 33. Gratuluję tak pięknej rocznicy. Podbijam liczbę obserwatorów :)
  Życzę Ci nieustającej weny i ...wybieram niespodziankę(3)

  OdpowiedzUsuń
 34. Serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia wielu jeszcze lat blogowania :)! Bardzo lubię do Ciebie zaglądać i podziwiać te wszystkie śliczności, które prezentujesz... Pójdę na całość i zapiszę się do wszystkich trzech losowań, zatem 1-2-3 :)!

  OdpowiedzUsuń
 35. Gratuluję z całego serducha :) 4 lata to już całkiem poważny wiek :) Życzę Ci kolejnych sukcesów w blogosferze i życiu prywatnym. Zapisuję się na drugie losowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Congratulations on your Blog anniversary!Hugs from South America!

  OdpowiedzUsuń
 37. Moje najszczersze gratulacje! I życzę Ci Lenko kolejnych wielu, wielu lat blogowania:-) Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 38. Pięknie !! Za jakiś czas będzie "14", potem "40"...;o)
  Wspaniałej zabawy życzę !! 1...2...3...;o)

  OdpowiedzUsuń
 39. Wszystkiego najlepszego blogowego w nadchodzącym roczku i kolejnych :)
  Chętnie wezmę udział w losowaniu ... 1,2,3 ... a skrzyneczka z motywem lalkowym ogrooomnie by mnie ucieszyła <3

  OdpowiedzUsuń
 40. WIELKIE życzenia z okazji rocznicy blogowanie i następnych wspaniałych pomysłów w następne lata <3
  Nie biorę udziału w losowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 41. Super, że jesteś i blogujesz już 4 lata. Ja dopiero zaczynam i tak sobie marzę, żeby za 4 lata nadal to robić i się rozwijać ;) Tobie życzę kolejnych obserwatorów, komentarzy i satysfakcji z tego co robisz :) Oczywiście obserwuję, będę zaglądać i biorę udział w konkursie 1-2-3 :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Gratulacje:))każdy rok blogowania cieszy:)))ja chociaż ostatnio instagram wygrywa z blogiem,to zawsze z sentymentem wracam do blogowania,bo to zupełnie inny rodzaj kontaktu z przyjaciółmi:))bolguj ile się da:)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 43. Gratuluję Magdaleno i życzę kolejnych lat blogowania i nieustannej weny twórczej.
  .
  Pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń
 44. Gratuluję tej pięknej rocznicy, zwiększam grono obserwatorów i bardzo lubię niespodzianki , a więc jeśli los obdarzy to 3 Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 45. Gratuluję rocznicy ,ja także lubię niespodzianki,chętnie wezmę udział w losowaniu-nr1

  OdpowiedzUsuń
 46. Blogowego wątka
  W przyszłym roku piątka.

  OdpowiedzUsuń
 47. Lenko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy bloga, niech Cię wena nigdy nie opuszcza i oczywiście dużo zdrowia żebyś miała siły na dalsze piękne prace ♥️♥️
  Nieśmiało ustawiam się w kolejce do zabawy,a że nie mam szczęścia w losowaniach to zapiszę się na wszystkie (1,2,3 ) może w którymś los się uśmiechnie 🙂
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 48. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bloga! Ciekawie tu u Ciebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Gratuluję i życzę wielu kolejnych twórczych lat blogowania:)
  Zapisuję się chętnie na wszystkie losowania:)

  OdpowiedzUsuń
 50. Gratuluję! Życzę Ci kolejnych tak owocnych lat blogowania. :*

  OdpowiedzUsuń
 51. Wielkie gratulacje, wspaniała rocznica, świetne blogowe wyniki :) życzę inspiracji i twórczych sił na kolejne lata! :)
  Chętnie wezmę udział w losowaniu, pokuszę się na tę opcję z zupełną niespodzianką (to chyba jest nr 3:))

  OdpowiedzUsuń
 52. Gratulacje z okazji blogowych urodzin i życzę Ci wielu twórczych urodzinek :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 53. Moje gratulacje i życzenia dalszych miłych chwil w blogosferze

  OdpowiedzUsuń
 54. Gratuluję i życzę wielu, wielu kolejnych rocznic i twórczych działań :-)
  Ustawiam się w kolejce po niespodziankę :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 55. Kiedy to zleciało? :) Gratuluję Ci tych 4 lat i życzę, by były chęci, pomysły, czas i nieustająca frajda z tworzenia i pokazywania prac. Moc uścisków urodzinowych!
  Z przyjemnością dołączę do zabawy i zagram o nagrodę nr 1.

  OdpowiedzUsuń
 56. Witaj już wrześniowo Lenko
  Gratuluję rocznicy.
  Cieszę się, że zdążyłam. Czekam na to co przyniesie mi los. Ucieszę się z tego co wylosuje Twoja ręka, ale laleczka....
  Pozdrawiam nadzieją na spokojny, ciepły koniec lata

  OdpowiedzUsuń
 57. Madziu, gratuluję pięknej rocznicy! Sama widzisz jak ten czas leci... życzę jeszcze wielu takich rocznic i nieustającej weny. Pozdrawiam serdecznie 🌺

  OdpowiedzUsuń
 58. jeszcze ci życzę wielu takich wspaniałych lat blogowania,wybieram 3

  OdpowiedzUsuń
 59. Gratulacje składam z okazji blogowych urodzinek! Niech Cię wena i zapał nie opuszcza:))

  OdpowiedzUsuń
 60. Wow ! To i u Ciebie rocznica !? Gratuluję i życzę następnych pięknych blogowych rocznic !!! Widzisz - ja u siebie zapomniałam zrobić podsumowanie... ale jeszcze przyjdzie na to czas. Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 61. Ja też przyłączam sie do gratulacji z okazji rocznicy i życzę kolejnych lat blogowania z głową pełna pomysłów i pasji. Niech to co robisz przyniesie Ci wiele radości i satysfakcji.
  Jeśli mogę to chciałabym zapisać sie na 3 losowania :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Dzień dobry! Po pierwsze chcę pogratulować czterech lat na blogosferze, bo to kawał czasu, a ilość postów robi wrażenie. Gratuluję regularności i życzę jak najwięcej kolejnych lat, niech pisanie zawsze sprawia mnóstwo radości :) Ja wybieram 1 w takim razie. Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 63. Madziu gratuluję urodzinek i częstuję się torcikiem . Życzę jeszcze wielu lat udanego blogowania. Chętnie wezmę udział w Twoim rozdaniu, chyba się załapałam na ostatni moment :-) Wybieram losowanie Nr 1
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 64. Gratuluję rocznicy i życzę wielu następnych! :)
  Jeśli jeszcze mogę się dopisać, to chętnie wpiszę się na wszystkie losowania. :)

  OdpowiedzUsuń
 65. Spóźnione, ale szczere gratulacje z okazji rocznicy. Szkoda, że się spóźniłam z zapisem na wszystkie trzy losowania, ale trzymam kciuki za uczestników :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Och Madziu, życzę wszystkiego najlepszego i miłych, dalszych lat blogowania. Cztery lata to długo i kreatywnie:) mam nadzieję, że będziesz z nami jeszcze długo.
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń