wtorek, 3 lipca 2018

Nowości ebookowe Wydawnictwa Psychoskok

Latem wydawnictwa nie zwalniają. Wydawnictwo Psychoskok pomyślało o swoich czytelnikach i przygotowało ebooki, dzięki którym wakacje będą jeszcze bardziej atrakcyjne, a posiadacze czytników nie obciążą bagażu książkami.

Autor: Ewelina Lach
Tytuł: My Savior. Tom I
Kategoria: Sensacja, erotyka
Ilość stron: 263

Ocalona przez babcię Ewa, w końcu odetchnęła od swojego okrutnego życia, które towarzyszyło jej przez młodzieńcze lata. Niestety bardzo szybko pojawiają się demony przeszłości. Wkraczając w przestępczy świat, jako policjantka, Ewa nie spodziewa się grożącego jej niebezpieczeństwa. Decydując się na tajną misję rozpracowania klubu Go Go nigdy nie pomyślałaby, że podejmuje tak ryzykowną grę.

Dziewczyna całe życie radziła sobie sama. Zawsze liczyła tylko na siebie i nie potrzebowała nikogo wokół, aż do momentu, gdy na jej drodze pojawia się przystojny i nieziemsko zbudowany saper. Między kobietą i mężczyzną iskrzy od pierwszego spotkania. Oboje poddają się namiętnej pasji. Jednak Ewa nie potrafi zrozumieć postępowania Nigela. Chłopak stara się przejąć kontrolę nad dziewczyną, podejmując za nią wszelkie decyzje. Kobieta zostaje poddana próbie wytrwałości i podjęcia ryzykownych czynów… Czy ucieczka do innego państwa, by zapomnieć o przeszłości okaże się dobrym rozwiązaniem…?

Ebook można kupić tutaj.

Autor: Konrad Morowski
Tytuł: Preludium – Skalani grzechem
Kategoria: Mroczne fantazy
Ilość stron: 284

Świat przepełniony korupcją, mordami i naiwnymi marzeniami. Miejsce w którym nikt nie jest bez winy. Życie, którego wartość odmierza jedynie potęga oraz zasobność sakwy.

Książka opowiada o losach bohaterów zamieszkujących miasto Dellan znajdujące się na terenach upadłego królestwa. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia kilku powiązanych lub niepowiązanych ze sobą bohaterów. ,,Preludium. Skalani grzechem” jest dowodem na to, że kreatywność to warunek niezbędny do stworzenia dobrego fantasy.

Konrad Morowski, z rozmachem nakreślił wizję innej rzeczywistości. Główny bohater historii to Nevo – młody mężczyzna, uczeń mistrza Inkwizycji, Belhara. Poznajemy go już na samym początku i odtąd będziemy z nim przeżywać niecodzienne przygody. Książka obfituje w liczne zwroty akcji, zaskakujące incydenty i dynamiczne opisy starć.

Autor bardzo plastycznie kreuje nowy świat: przykłada wagę do wyglądu postaci, sposobu zachowania, wzajemnych zależności, a także otoczenia, w jakim powołał je do życia. Nie brak również wątków miłosnych z bohaterkami kobiecymi. Niewątpliwie jedną z ważniejszych reprezentantek płci pięknej jest Skaya – jej historia interesująco splata się z historią Nevo.

Czy ta opowieść będzie miała szczęśliwe zakończenie? Czy autor zasieje w czytelniku ziarno niepewności, pozostawiając zakończenie otwartym? ,,Preludium. Skalani grzechem” to trzymająca w napięciu książka, słuszna dawka fantastyki dla każdego fana tego gatunku.

Ebook można kupić tutaj.

Autor: Daniel Żukowski
Tytuł: Kierunkowskaz – włączyć czy nie?
Kategoria: Poradnik
Ilość stron: 57

Poradnik skierowany do kierowców.

Nietrudno sobie wyobrazić kolizje i wypadki spowodowane brakiem informacji o zmianie kierunku jazdy. Takie sytuacje czyhają na nas wszędzie. Kiedy więc prawidłowo włączać kierunkowskaz, by zachować bezpieczeństwo na drodze?

Cel książki to zobrazowanie wszystkim użytkownikom dróg, jak w prawidłowy sposób używać tak zwanych „migaczy” w ruchu drogowym i poza drogowym. Aby bezpiecznie jeździć, należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz korzystać ze wszystkich istotnych elementów samochodu, w szczególności z kierunkowskazów.

Prawidłowe ich używanie powoduje, że inni kierowcy wokół ciebie będą wiedzieć, co masz zamiar zrobić. Czynność ta nie jest trudna i jest wymagana przez prawo. Jest sposobem komunikowania się z innymi na drodze. Dzięki temu Ty i inni kierowcy jesteście bezpieczni i zapobiegacie wypadkom.

Autor w swoim poradniku omawia uniwersalne zasady włączania kierunkowskazów:

• KIERUNKOWSKAZY A    BEZPIECZEŃSTWO
• INNE SPOSOBY NA POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA JAZDY
• KIEDY PRAWIDŁOWO WŁĄCZAĆ KIERUNKOWSKAZY

Tych kilka wskazówek zawartych w książce powoduje, że każdy kierowca zdobędzie więcej umiejętności, doświadczenia i wiedzy w kierowaniu pojazdem, a tym samym przyczyni się do bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Poradnik wzbogacony jest licznymi rysunkami i ciekawostkami.

Ebook można kupić tutaj.

Zainteresował Was jakiś tytuł?

Pozdrawiam Was serdecznie! - Lenka

12 komentarzy:

 1. Jestem zainteresowana lekturą pierwszego tytułu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Poradnik dla kierowców już raczej nie, jeżdżę od wielu lat choć - rutyna bywa zdradliwa :) Dwie pierwsze pozycje mnie zaciekawiły.
  Z ebooków nie korzystam z uwagi na oczy, pracuję przy komputerze więc należy im się odpoczynek od ekranów. No i lubię szelest kartek :)
  Serdeczności Madziu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tym razem niestety nie:-(

  OdpowiedzUsuń
 4. Elektroniczna wersja książek jest dobrym rozwiązaniem, ale ja wolę klasyczne 😊. Ciekawie recenzujesz i fajnie, że wybierasz różne gatunki. Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Akurat z tych nowości nic mnie nie zaciekawiło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na lato wybieram miłe " czytadła":-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaciekawiła mnie szczególnie pierwsza pozycja , muszę zanotować , ale podobnie do Ewy nie korzystam z ebooków
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej przypadła mi do gustu pierwsza książka. Z e-booków również nie korzystam, wolę tradycyjną formę czytania, dotyk kartek i widok książek na półkach. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Lenko, najbardziej zaciekawiła mnie pierwsza pozycja. Aczkolwiek z czytnika nie korzystam, nie wyobrażam sobie innej książki niż tradycyjna, papierowa.
  Ściskam mocno.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam dziś. :D Pierwsza książka mnie zaciekawiła i to bardzo. Sama miałabym podobne doświadczenia, dzięki Bogu nie miałam. ;) Pozdrawiam. :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwsza książka wydaje się byc ciekawa...

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawa ta pierwsza pozycja. z czytnika jednak nie korzystam. Wole formę papierową.

  OdpowiedzUsuń